+48 516-195-444

Szafy

Meble łazienkowe

Meble do garderoby

Kuchnie

Meble na wymiar

Jakie powinny być Twoje idealne meble? Na pewno funkcjonalne i trwałe, czyli takie, na których można polegać przez wiele lat. Przede wszystkim jednak powinny być wyjątkowe i doskonale dopasowane do charakteru danego wnętrza, a także zachwycać swoim unikalnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania.

Marzysz o meblach idealnych? Z przyjemnością je dla Ciebie stworzymy!

Niezwykłe meble na wymiar do każdego wnętrza

Nasza firma od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar każdego rodzaju i do każdego rodzaju wnętrz. W naszej ofercie są m.in.:
• Meble wolnostojące, a także do zabudowy
• Meble kuchenne i do jadalni
• Garderoby, szafy wnękowe oraz zabudowy wnęk
• Regały, komody i biblioteki
• Meble łazienkowe
• Meble biurowe
• Meble dziecięce

Wyjątkowe meble na zamówienie

Każdy egzemplarz mebli na zamówienie realizujemy z taką samą dbałością o detale, używając najlepszych materiałów i wkładając w jego produkcję całe pokłady naszego doświadczenia, umiejętności i pasji.
Luksusowe meble o wyjątkowym wzornictwie
Tworzenie mebli opieramy na własnych projektach. Wśród nich są zarówno projekty gotowe, jak i projekty tworzone od początku do końca według preferencji naszych Klientów.
Oferujemy meble w każdym stylu – u nas zamówisz dopracowane pod każdym względem meble nowoczesne, klasyczne, bogato zdobione lub minimalistyczne i każde inne, jakie tylko sobie zamarzysz. Bez względu na to, jaki styl wybierzesz, otrzymasz meble o ciekawym wzornictwie, idealnych proporcjach i formie oraz wymiarach dopasowanych do Twojego wnętrza.

Twoje potrzeby są najważniejsze

Zamawiając u nas meble na wymiar możesz być pewny, że zaprojektujemy je tak, by spełniły wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Nasi projektanci chętnie doradzą Ci najlepsze rozwiązania, jednak to Ty będziesz miał ostatnie słowo co do kształtu ich ostatecznego projektu. Z przyjemnością pomożemy zaaranżować każde Twoje wnętrze, a także wypełnić je meblami idealnymi, stworzonymi specjalnie dla Ciebie.
Nasze wyjątkowe meble na zamówienie wykonujemy dla Klientów z Konstancina, Warszawy oraz jej najbliższych okolic. Zapraszamy!